Šiuolaikiškos mamytės ir tėveliai yra labai aktyvūs ir nepraleidžia visos dienos namuose, todėl jiems yra labai svarbūs mamos ir vaiko kambariai, esantys prekybos centruose, kavinėse, restoranuose, poliklinikose ar kitose viešose erdvėse, kur vaiką galima pamaitinti ir pakeisti sauskelnes.

Šio puslapio tikslas yra pagelbėti mamytėms, kurios galės iškarto matyti visus kambarius esančius netoliese jų buvimo vietos, todėl joms nebereikės naršyti internete ir ieškoti, kur gali pervystyti ar pamaitinti vaikelį, kur prekybos centre yra kambarys, kur padėtas raktas ir nereikės galvoti, kaip greičiau joms apsipirkti, kad spėtų grįžti į namus ir galėtų ramiai pamaitinti savo vaikelį.

Šiame puslapyje rasite visą informaciją greitai ir patogiai. Maloniai kviečiame visas mamytes dalintis savo komentarais apie kambarius ir taip pagelbėti vienai kitai, kad išėjimas su savo vaikeliu būtų be streso ir ramus.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite el. paštu labas@mamosirvaikokambarys.lt

Informacija. Nuotraukos pateiktos internetinėje svetainėje www.mamosirvaikokambarys.lt nepriklauso projekto kūrėjams, jos pateiktos tik informaciniais tikslais. Nuo svetainės paleidimo dienos mamos ir vaiko kambariai gali būti atnaujinti ir nuotraukos pateiktos svetainėje gali nebeatitikti esamų kambarių. Jei turite atsinaujinusio kambario nuotraukas ar pastebėjote svetainėje klaidų – susisiekite.